Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Ankara Arçelik Klima Servisi

Arçelik Ankara Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Ankara Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Arçelik Klima Servisi , Dikmen Arçelik Klima Servisi , Balgat Arçelik Klima Servisi , Çukurambar Arçelik Klima Servisi, Yenimahalle Arçelik Klima Servisi, Etlik Arçelik Klima Servisi, Keçiören Arçelik Klima Servisi, Batıkent Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, Altındağ Arçelik Klima Servisi, Gölbaşı Arçelik Klima Servisi, Mamak Arçelik Klima Servisi, Sincan Arçelik Klima Servisi ,

Etimesgut Arçelik Klima Servisi, Çayyolu Arçelik Klima Servisi, Demetevler Arçelik Klima Servisi, Emek Arçelik Klima Servisi, Bahçelievler Arçelik Klima Servisi, Kızılay Arçelik Klima Servisi, Subayevleri Arçelik Klima Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Klima Servisi, Ulus Arçelik Klima Servisi, Ayrancı Arçelik Klima Servisi, Pursaklar Arçelik Klima Servisi, Bağlıca Arçelik Klima Servisi, Bağlum Arçelik Klima Servisi,

Cebeci Arçelik Klima Servisi, İncirli Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Arçelik Klima Servisi, Karapürçek Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Hasköy Arçelik Klima Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Klima Servisi

  • Ankara Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Arçelik Klima Servisi  firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylşaın