Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Kaset Tipi Klima Servisi

Ankara Kaset Tipi Klima Servisi

Kaset tipi klimalar, iç ünitenin tavana montajının yapıldığı ve kullanıldığı ortamın dört yanına soğuk/sıcak hava salınımının yaptığı cihazlardır. Ürünün seçimi kadar kaset tipi klima servisi seçimi de hassas bir konudur.

Kaset tipi klimalar yüksek konforlu mekânlar için idealdir. Genelde kullanım alanları; Villalar, işyerleri mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, konser salonlarıdır.

Kaset tipi klimaların en önemli özelliği, dikey ve yatay olarak dört yöne salınım yapmasıdır. Bu sayede kullanıldığı ortamın her bir köşesine ulaşarak maksimum verimlilik elde edilmesi sağlanır. Ayrıca duvara montaj olduğu için yer kaplamaması, estetik açıdan da avantajlıdır.

Çok gelişmiş özelliklere sahip kaset tipi klimalar, ortamda insanların olmadığı zamanlarda kendini bekleme konumuna alarak ya da minimum çalışma seviyesine inerek, hem ortamın sürekli serin/sıcak kalmasını sağlar hem de tasarruflu bir sistemi hizmetimize sunar.

Nem alma modu ile ortam nemini sağlıklı seviyeye çekerken, zamanlama özelliği sayesinde belli saatte çalışması/durması işlevi de otomatik ayarlanabilir.

İç ünitesi maksimum düzeyde sessiz çalıştığı için ortama rahatsızlık vermez. Bu da daha konforlu bir yaşama alanı anlamına gelmektedir.

Filtreleme özelliği sayesinde de ortamın havasını serinletirken/ısıtırken aynı zamanda da hava içindeki sağlığa zararlı maddeler filtreler tarafından tutulur.
Biz de servis olarak, bu kadar hassas ve kıymetli ürün olan Kaset tipi klima hizmetlerimizi, maksimum kalite düsturu ile sunuyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ;
Öncelikle önemli bir durumu belirtelim. Klima alırken araştırırız, tüm özelliklerini inceleriz, ortamımıza en uyumlu klimayı almak isteriz. Maddi karşılaştırmalar yaparak en uygun ve en kaliteli ürüne sahip olmak isteriz. Klimayı aldıktan sonra bu süreç biter. Artık hayal ettiğimiz, planladığımız şekilde faydalanma zamanıdır. Alırken bu kadar itina gösterdiğimiz klimamızı uzun ömürlü, sağlıklı, verimli kullanabilmek için aynı özeni servis seçiminde de göstermeliyiz.

Sayfamızı Paylşaın