Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Ankara Klima Servisi Günün Her Anı Görevde

Ankara Klima Servisi‘nin çağrı merkezi 7/24 çalışmaktadır. Çağrı merkezimize gelen çağrılar hemen size en yakın mobil ekibimize iletilmekte, mobil ekibimiz kısa bir zaman sonra yanınızda olmaktadır.
İnsanların arzu ettiği konforu ne derece sağlarsanız o derece kalıcısınızdır. Bu prensiple 25 yıl önce yola çıktık ve müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile yolumuza devam ediyoruz.
Ankara’da klima üzerine yaptığımız bakım ve onarımlar kalitemizin imzası niteliğindedir. Önemli olan bir cihazın dilinden anlamaktır. Eğer cihaza kalıcı değil geçici çözümler sunuyorsanız bu profesyonellik değildir.
Ankara Klima Servisi olarak bizler her marka ve her model klima konusunda uzmanlaşmış sertifikalı bir ekipten oluşuyoruz.
Ankara Klima Servisi olarak bizler her marka ve her model klima konusunda uzmanlaşmış sertifikalı bir ekipten oluşuyoruz.
Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden birimimiz yılların deneyimi ile bilinçli müdahale kesin sonuç üzerine çalışmaktadır.
Hayatımızı kolaylaştıran ve konfor sağlayan klimalar günümüzde birbirinden farklı marka ve modellerle işlevlerini tam kapasite sürdürmektedir. Ancak her elektronik cihazda ortaya çıkabilecek sorunlar klimalarda da çıkabiliyor.
Böyle durumlarda uzman kadromuzla Ankara halkının yanında oluyoruz. Ev, okul, hastane, dershane, alışveriş merkezi, iş merkezleri, kamu ve özel alanlarda sık bir şekilde kullanılan klimaların tüm bakım ve onarım işlemlerini uzman ekibimizle yapıyoruz.

Ankara Klima Servisi Hizmetleri

  • Klima Teknik Destek
  • Klima Yıllık Bakım ve Onarım
  • Klima Montaj ve Söküm
  • Klima Telefonla ve Online Destek
  • Teknik Destek
  • Orijinal Yedek Parça Temini ve Montajı
  • Bakım Sözleşmesi ve Garanti

Tüm bu saydıklarımız için bizlerden en iyi, en kaliteli hizmeti alabilmek, sorunlarınızdan hemen kurtulabilmek için merkez servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz

Sayfamızı Paylşaın