Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Klima Servisi Ankara

Ankara Klima Servisi

Klimalarda; yıllık bakım, taşıma, montaj, elektronik kart değişimi, kompresör arızası onarımı, iç ve dış ünite bakımı, gaz doldurma. Kaçak bulma onarma, kumanda arıza onarım, klima soğutmama, klima ısıtmama arızaları bakım onarımı, klima sesli çalışma onarımı gibi aklınıza gelebilecek tüm klima arızalarını Ankara Bölge  Servis yapmaktadır.

Ankara Bölge Servisi olarak Bölge markası taşıyan klimalarınıza kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız.  Kurulduğumuz yıldan bu güne kadar geçen dönem içinde edindiğimiz tüm bilgi ve deneyimlerimizi işimize aktararak sizlere en kaliteli servis hizmetini ulaştırmaktayız.
 
Soğutmayan klimanız için veya arıza yapan ürününüz için hemen bizi arayabilirsiniz. Yer değişimleri için de Ankara Bölge Klima Servisi olarak bünyemizde bulunan profesyonel elemanlarımızla sökme takma işlemlerinizi yapmaktayız.
 
Klima yedek parçası ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapınıza kadar teslimat yaparak yedek parça ihtiyacınızı da gidermekteyiz.
 
Bölge marka klimalarınızda cihazın soğutmama problemine karşın aklınıza önce klimanın pervane ve fanlarında sorun olabileceği gelmelidir. Eğer klimanın iç ve dış filtre bakımlarını tam yaptırmadıysanız klimanız randımanlı çalışamayacak ve bir süre sonra arıza verecektir. Dış filtre temizliğini her 15 günde 1 defa ve musluk suyuyla kimyasal ilaç kullanmadan kendinizin yapması gerekmektedir.
 
İç filtrelerin temizliği için ise Ankara Bölge Servisi yetkililerinden yardım isteyiniz. Ankara bölgesinin her yerinden servis ekibimiz hizmetinize hazırdır. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 ve hatta online olarak siz değerli müşterilerimize sürekli hızlı ve etkili hizmet vermeye dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.
Sayfamızı Paylşaın