Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

VRF Klima Servis

Ankara VRF Klima Servis

VRF klima servisimiz, çok fonksiyonlu, yüksek kapasiteli, yüksek verimli VRF klimalar için en kaliteli hizmeti vermek için hazırdır.

Öncelikle VRF klima sistemini tanıyalım.

VRF klima sistemi genel anlamdı, bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin beslenmesidir. Sistemde bir dış ünite bulunur ve kapasitesine göre belli sayıda iç ünite beslenir. İç ünitelerin bulunduğu ortama göre akışkanlık debisi ayarlanır. Soğuk veya sıcak olarak kullanılabilir.

VRF klimaların en büyük özelliklerinden biri değişken debi seviyesi sebebiyle bulunduğu ortama uygun çalışmasıdır. Bu sayede elektrik tasarrufu sağlanmaktadır.

Teknik ve elektronik sistemi gelişmiş bir şekilde yapılmıştır. Çok fonksiyonlu yapısı gereği bulunduğu ortamsa kolay kullanım, verimlilik, pratiklik sağlamaktadır. Bu sebepler ile çok tercih edilen bir sistemdir. Ayrıca her iç ünitenin bağımsız ayar ve kontrol ile çalışması maksimum verim sağlamaktadır.

İki modeli bulunmaktadır. Birincisi sadece soğutma veya ısıtmadır. Kullanım ortamına göre bu tercihlerden biri yapılabilir. Tercih sebebi ikinci sisteme göre ekonomik anlamda daha uygun olmasıdır.

İkinci sistem, hem soğuk hem de sıcak özelliği bulunmasıdır. Maliyet olarak biraz daha yüksek olsa da kullanım alanlarındaki faydası yaptığımız yatırımın karşılığını maksimum düzeyde sağlayacaktır.

VRF KLİMALARIN KULLANIM ALANLARI
VRF klimalar yüksek kapasitesi avantajı ile, okullar, fabrikalar, devlet daireleri, büyük villalar gibi insanların yoğun yaşadığı ortamlarda kullanılmaktadır.

VRF KLİMALARIN AVANTAJLARI
En büyük avantajı bir adet dış motor ile beslenmesi sebebiyle tasarruf sağlanmasıdır. Minimum enerji ile maksimum verimlilik kazandırmaktadır. Ayrıca dış ünitenin iç üniteye olan uzaklığı, sessiz bir çalışma sağlamaktadır. Bu durum da çalışma ortamlarımıza konfor sağlamaktadır.

AZ ALAN İŞGALİ, yaşam alanlarımızda minimum yer kaplamaktadır.

KONTROL KOLAYLIĞI, her iç ünite kendi içinde kontrol edilebilir ve her ortama uygun ayarlar seçilebilir.

Ayrıca VRF klima sistemleri hem bireysel hem de merkezi sistemler için tek alternatiftir. Bu sayede çok daha fazla tercih edilmektedir.

Yaşam alanlarımızda vazgeçilmezimiz VFR klimaların, en uygun şekilde, verimli, yüksek performans, aksaklık olmadan kullanılması, arıza oluştuğunda kaliteli hizmet alınması açısından servis seçimi önemlidir.

VFR Klima sistemini ile ilgili servis hizmetlerini bize teslim etmeniz için çok sebepleriniz var.

Sayfamızı Paylşaın