Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Kanallı Tip Klima Servisi

Ankara Kanallı Tip Klima Servisi

Kısacası soğutma ve ısıtma ihtiyacı olan, insanların yoğun bulunduğu veya yüksek verimlilik gereken tüm ortamlarda kullanılır.

Kanallı tip klima servisi olarak; Mitsubishi, Midea, Tronic, Sigma, LG, Zen, Airfel, Arçelik, Alarko, Beko, Cartel, Vestel, Rubenis, Demirdöküm başta olmak üzere tüm kanallı tip klima marka ve modellerine hizmet vermekteyiz.

Büyük mekânlarda aktif kullanılan kanallı tip klimaların işleyişinin verimliliği, arızaların oluşmaması, arıza halinde hızlı müdahale ve çözüm hizmetleri ile memnuniyetinize adayız.

Kanallı tip klimaların alım kararından itibaren tüm aşamalarında, alanında uzman, tecrübeli, dinamik ekibimiz ile varız.

SEÇİM AŞAMASI
En önemli bölüm seçim noktasıdır. Binanın yapısı, beklentileriniz, verimlilik planı dahil olmak üzere tüm veriler servisimiz tarafından analiz edilerek, sizin için en uygun model ve marka seçiminde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

MONTAJ AŞAMASI
Kullanım öncesi en önemli işlem montajdır. Binanın kanallı sisteme uygun olması önemlidir. Sistem uygun yere kurularak, uzman ekibimiz tarafından montajı itina ile yapılır. Tüm odalara ve birimlere aynı performans ile hizmet vermesi için gerekli tesisat döşemeleri uygulanır. İş bitiminde kontrol ve test aşaması yapılarak teslim edilir.

BAKIM AŞAMASI
Yüksek kapasiteli ve tüm binaya hizmet veren kanallı tip klimaların bakımları çok önemlidir. Yıllık belli periyodlar ile tüm sistem, elektronik, teknik, mekanik aksamları kontrol edilir. Filtreler gerekli şekilde temizlenir yada değiştirilir. Arıza var ise giderilir. Bakım sonrası testler yapılara tam performanslı çalışması sağlanır.

ARIZA GİDERİLMESİ
Servisimiz kanallı tip klimalar alanında uzmandır. Başvurularınız anında kayda alınır ve en kısa zamanda müdahale edilir. Arıza tespiti son teknoloji cihazlar ile tespit edilerek çözüm yolları sizlere sunulur. Kaliteli ve garantili yedek parçalar ile 12 yıllık tecrübemizi birleştirerek arıza en hızlı şekilde giderilir.
Bir ürünü alırken ne kadar dikkat ve özen gösteriyorsak, aynı özeni servis seçiminde de göstermeliyiz.

Sayfamızı Paylşaın