Klima Sogutma Cihazlarınızın Bakım Onarım Hizmetini Yerinde Onarım İle. Garantili Hizmet Sunmaktayız Faturalı İşlem Orjinal Yedek Parça .

İletişim Bilgileri

Duvar Tipi Klima Servisi

Ankara Duvar Tipi Klima Servisi

İnsanları rahat ortamlarda, yaşanan mevsime göre sıcaklık/soğukluk dengesinin sağlandığı, aynı zamanda havayı arıtarak sağlıklı nefes alma aracı olan duvar tipi klimaların, montajı, bakımı, arıza giderilmesi için de uzman, tecrübeli Duvar Tipi Klima servisine teslim edilmesi gerekir. Bu sayede verimli, az maliyetli, problemsiz bir kullanıma kavuşuruz.

Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Bunu oluşturan ana etken gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalardan daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Hızla gelişen klima teknolojisini yakından takip edemediğimiz için ısıtma ve soğutma ihtiyacımızın karşılanmasında klimaların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Bunun aksine teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldi. Elektrik harcamaları ve bakım maliyetleri azaldı. Yeni üretilen klimalarda az enerji harcanarak çok kaliteli hava elde edilmektedir. Klimalar ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanında teneffüs ettiğimiz havayı kötü koku ve partiküllerden arındırarak temizlemektedirler.

Duvar tipi klimalar da artık yaşadığımız her ortamın vazgeçilmezleri oldu. Duvar tipi klimaların kullanım süreçleri direk sağlığımızı etkilediğinden, ilk alım aşamasından itibaren kullandığımız sürece Uzman bir servisten destek almamız çok önemlidir. Aksi halde yaşam ortamlarımızda rahatlık, temiz hava, serinlik/sıcaklık ararken hesapta olmayan sağlık problemleri ile yüz yüze kalmamız içten bile değildir.

Biz duvar tipi klima servisi olarak, kullanımın her aşamasında; dinamik, profesyonel, yenilikçi, kendini geliştiren, tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Samsung, York, Arçelik, Beko, Airfel, Aura, Vestel, LG, Toshiba, Carrier, Baymak, Bosch, FujiPlus, Demirdöküm markaları başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekteyiz.

KAPASİTE TESPİTİ
Klimayı almadan önce mutlaka ama mutlaka kapasite testi yaptırmalısınız. Bu işlem yapılırken, öncelikle kullanmayı düşündüğünüz ortam için keşif sağlanır. Keşif esnasında, bulunduğunuz yerin metrekaresi, pencere adedi, güneş alma durumu, binadaki bulunduğu kat gibi ölçütler ile rakamsal sonuçlar çıkarılır. Bu rakamlar ile size almanız gereken klimanın kapasitesi bildirilir.
Duvar Tipi klimaların kapasiteleri 8-9 BTU, 12 BTU, 18 BTU, 22 BTU, 28 BTU olarak sınıflandırılmışlardır. Size en uygun kapasite bildirildikten sonra temin yoluna gidersiniz.

MONTAJ AŞAMASI
Klimanın verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için montaj aşaması çok hassastır. Servis olarak en kaliteli montaj hizmetini vermekteyiz. Aşama aşama hassasiyet ile en doğru ve verim alabileceğiniz şekilde montajı yapılır.

KULLANIM DESTEĞİ
Duvar tipi klimalar artık birçok özellik ile donatılmışlardır. Bu sebeple en verimli kullanabilmeniz için profesyonel ekibimiz size tüm özelliklerini anlatarak, hangi mevsimde hangi ayarlar ile kullanılacağını uygulamalı olarak anlatmaktadır.

PERİYODİK BAKIMLAR
Duvar tipi klimaların, sağlıklı ortam oluşturmaya devam etmesi, arızalanmaması, uzun ömürlü olması, elektrik tasarrufu veriminin sürmesi için, yılda belli aralıklarla periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım hizmetini de tüm argümanları ile en kaliteli şekilde vermekteyiz.

ARIZA ANINDA HİZMETİMİZ
Günlük ve sürekli kullandığımız duvar tipi klimaların zaman zaman arızalar yapması çok normaldir. Bazen kullanıcı kaynaklı olabilen bu arızalar, bazen de teknik süreç sonunda gerçekleşebilir. Tüm arızalara servisimiz olarak anında müdahale etmekteyiz. Hızlıca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz, en kısa süreçte ekibimizi yönlendirecek, minimum maliyet ile maksimum kalite ölçüsünü kullanarak arızanın giderilmesi sağlanacaktır.

Biz servis olarak tüm hizmetlerimizde; hızlı iletişim, anında müdahale, kaliteli parça kullanımı, servis sonrası destek, garanti hizmet sürelerinin uygulanması maddelerini düstur edinerek memnuniyetinize adayız.

Sağlığınızı, nezih ortamlarınızı teslim ettiğiniz, maddi bedeller ödediğiniz duvar tipi klimalarınız için aynı değeri hissettirecek servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sayfamızı Paylşaın